Vložit inzerát

Employer Branding Specialist | Praha

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Víš, co je to značka zaměstnavatele a máš s jejím budováním nějaké zkušenosti? Máš zkušenosti v marketingu, či HR, nebo dokonce obojí? Pokud ti tyto oblasti nejsou úplně cizí, čti dál!

Právě teď obsazujeme pozici Employer Branding Specialist pro našeho významného klienta.

Co tě na pozici Employer Branding Specialist čeká?
* Úzká spolupráce s jednatelem a HR oddělením
* Plánování a realizace marketingových aktivit zaměřených na posílení náboru a budování značky zaměstnavatele
* Prezentace poboček společnosti a zajímavých projektů, kterým se věnují
* Tvorba marketingového obsahu, externí a interní komunikace
* Správa kariérních webových stránek
* Tvorba a monitoring probíhajících kampaní na sociálních sítích
* Koordinace spolupráce s vysokými a středními školami (workshopy, stáže)

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Angličtina na pokročilé úrovni (mluvená i psaná)
* Zkušenost s HR marketingem, případně předešlá zkušenost v HR a také v marketingu
* Zkušenost se správou sociálních sítí (FB, IG, příp. i TikTok)
* Přehled v oblasti Recruitmentu a HR
* Velmi silné komunikační a prezentační dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek