Vložit inzerát

ANALYTIK SE SRDCEM VÝVOJÁŘE | 80 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví tě programování v Pythonu? Komunikace v angličtině pro tebe není překážkou? Je pro tebe hračka i tvorba BPMN procesů?

Přesně pro tebe máme připravené místo v našem týmu!

Jsme rozvíjející se zahraniční společnost, která vyvíjí moderní digitální služby pro zjednodušení a automatizaci procesů u našich zákazníků.

Co tě u nás čeká:
* analýza požadavků a jejich přeměna do business funkcionality produktu
* návrh business aplikací ve vývojovém prostředí
* tvorba BPMN procesů a programování v Pythonu
* komunikace s produktovými managery, vývojáři a testery

Požadavky

Co od tebe na tuto pozici potřebujeme:
* máš zkušenost s programováním v Pythonu
* zvládneš analyzovat požadavky a připravit specifikace
* komunikace v angličtině pro tebe není překážkou
* ideálně pracuješ s BPMN, ITIL a UML

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek