Vložit inzerát

Daňový specialista| až 110 000 CZK| 2-3 dny home office,

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se Daňový specialista pro globální zpracování daňových záležitostí.

Budete poskytovat informace a pomoc v různých aspektech korporátního zdanění. Budete klíčovým kontaktem pro záležitosti korporátních daní v České republice. Budete v kontaktu s daňovými poradci, statutárními auditory a finančními úřady.

Další zodpovědnosti:
- podpora obchodních a dalších funkcí v různých transakcích
- neustálé zlepšování našich postupů a procesů za účelem dalšího zlepšování podnikového řízení
- podpora v oblasti převodních cen (revize transakcí, dokumentace)
- provádění kontrol za účelem identifikace daňových rizik
- podpora daňového výkaznictví podle US GAAP a místních GAAP (bez předchozí zkušenosti)

Jako člen regionální daňové skupiny budete podporou také pro různé celoevropské projekty.

Obrovskou výhodou u této pozice je flexibilita. Můžete pracovat odkudkoliv, jen 2 - 3 dny v týdnu bude třeba, abyste byli fyzicky na naší pobočce v Plzni (případně možnost také v Kolíně, či Brně).

Požadavky

- Vysokoškolské vzdělání, nejlépe se zaměřením na finance/daně/právo
- Min. 3-5 let relevantní předchozí pracovní zkušenosti v daňové oblasti, specializace na daň z příjmu právnických osob, zkušenost z Big 4 výhodou
- Dobrá znalost české daně z příjmu právnických osob (včetně převodních cen)
- Znalost Excelu
- Anglický jazyk na pokročilé úrovni
- Výborné komunikační dovednosti
- Dobré analytické schopnosti a schopnost řešit problémy

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 70000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek