Vložit inzerát

Asistent/-ka administrativy - Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro menší společnost v centru Plzně hledáme Asistenta/-ku administrativy. Jsi to právě Ty? Čti dál, jestli by Tě lákalo stát se členem našeho týmu.

Čeká na Tebe:
* Zajištění chodu kanceláře
* Správa pošty
* Telefonická komunikace a příjem návštěv
* Správa a objednávání kancelářských potřeb, spotřebního materiálu a zboží
* Jednoduché účetnictví (faktury, banka, pohledávky, závazky)
* Příprava docházky pro mzdové účetnictví

Práce u nás je pestrá, rozhodně není stereotypní a pro někoho může být velkou výhodou, že nepožadujeme vysokou úroveň znalosti anglického jazyka, postačíš si se znalostí na úrovni A2 (schopnost převážně písemné komunikace, schopnost komunikovat v základních frázích).

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání (ekonomického nebo obchodního směru výhodou)
* Anglický jazyk na úrovni A2 - mírně pokročilý
* MS Office
* Znalost práce v ERP systému

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek