Vložit inzerát

Manažer/ka účetního oddělení |AJ|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jménem našeho klienta, stabilní mezinárodní společnosti s přátelským prostředím, momentálně hledáme Manažera/ku účetního oddělení s angličtinou.

Na této pozici budete zodpovědný/á za následující úkoly:
- být odpovědný/á za to, aby účetnictví společnosti odpovídalo českým a slovenským standardům
- vést a podporovat účetní tým v případě potřeby
- připravovat podklady pro audit a interní kontroly
- vykazovat DPH na Slovensku a v České republice
- být zodpovědný/á za přípravu roční účetní uzávěrky
- spolupracovat s externími auditory
- dodržovat SOX
- připravovat reporty
- spolupracovat s ostatními odděleními společnosti
- komunikovat se statistickým úřadem a IT podporou.
Je potřeba znalost US GAAP.

Požadavky

- 5+ praxe v oblasti účetnictví, controllingu nebo auditu
- Znalost českých a slovenských účetních standardů a také US GAAP
- Vzdělání v oblasti financí nebo ekonomie
- Plynulá znalost angličtiny (úroveň B2+)
- Znalost MS Office zejména Excelu)
- Silné komunikační dovednosti
- Vůdčí schopnosti.

Čeká Vás zajímavá výzva v rámci známe nadnárodní společnosti.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 80000 CZK do 85000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek