Vložit inzerát

VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Na vědomí dáváme, že VEDOUCÍHO TECHNICKÉHO ÚSEKU hledáme! Jste v situaci, kdy Vás v zaměstnání nic nového nečeká? Hledáte nový náboj? Nebo naopak delší dobu čekáte na kariérní posun a furt se nic neděje?! Pokud máte zkušenosti z výroby, vedením lidí a ideálně technické vzdělání, hledáme právě Vás!

Přidejte se k nám do týmu jako VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU!
* Budete pravou rukou pro technického ředitele, povedete menší tým lidí
* Jedná se o velmi stabilní, šikovný tým techniků a dalších profesí
* Budete řídit výrobu, delegovat práci, mít zodpovědnost za dodržování termínů
* Stanete se součástí projektů na technickém úseku, teď zrovna rozšiřujeme novou část nástrojárny!

Chcete se dozvědět více? Zašlete nám svůj životopis :)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
* Zkušenost z výroby a s vedením lidí podmínkou
* ŘP. B
* Znalost AJ velkou výhodou!

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 47000 CZK do 57000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek