Vložit inzerát

ASISTENT/ KA vedení výrobní společnosti

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost z pozice asistenta/ka managementu ve výrobní společnosti? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a perfektně si poradíte s administrativou, různým druhem reportingu a prací na počítači vč. Excelu?

Staňte se součástí zajímavé výrobní společností ve Stříbře jako ASISTENT/KA GENERÁLNÍHO MANAŽERA.

Na tuto pozici se určitě budete hodit, pokud se nezaleknete následujícího :

- zpracování faktur, firemní korespondence
- komunikace s dalšími odděleními (hlavně nákupem a fin. oddělením)
- pečlivá podpora generálního ředitele společnosti (administrativní i organizační)
- občasné překlady z angličtiny, příprava schůzek, služebních cest, prezentací a podkladů
- řešení rozdílů v příjmech materiálu a služeb

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- zkušenost z obdobné pozice
- komunikativní úroveň AJ (min. B1)
- pokročilá znalost MS Office
- příjemné vystupování
- smysl pro organizovanost
- výhodou znalost SAP

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek