Vložit inzerát

TEST ANALYTIK | TESTER

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Náplní práce bude:
- Příprava testovacích scénářů na základě požadavků, funkční specifikace a analytické dokumentace
- Spouštění testovacích scénářů, opakované testy oprav v rámci systémových testů
- Příprava testovacích scénářů pro funkcionalitu implementovanou v rámci nových projektů
- Podpora procesů L2 supportu, analýza opakujících se chyb, příprava a popis nápravných opatření
- Aktivní účast na projektech

Požadavky

- Technické vzdělání
- Angličtina slovem a písmem B2
- Zkušenosti z oblasti testování desktopových a webových aplikací alespoň 1 rok
- Znalost databázových systémů a jazyka SQL
- Základní znalost prostředí domény Windows a OS Windows server 2012 +
- Analytické myšlení
- Zkušenosti s přípravou testovacích scénářů a přípravou funkčních a integračních testů na základě business požadavků

Výhodou:
- Znalost platformy .NET
- Zkušenosti s automatizací testů (nástroje, metodika)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek