Vložit inzerát

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ | 45 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Tě mzdy? Neovládáš jen práci v systému, ale víš, jak se mzda skutečně počítá? Chceš být součástí společnosti, která i v této době zůstává stabilní? Máš rád/a menší týmy a české účetnictví?

Pak mrkni, s čím nám můžeš pomoct:
- vedení mzdové agendy (zpracování mezd a jejich účtování)
- práce s pohledávkami (hlídat splatnost, popř. upomínkovat zákazníky)
- zpracovávat přijaté platby
- celní doklady (dovoz)
- občas pomůžeš s evidencí majetku a inventarizací
- a samozřejmě účast na závěrkách (měsíční/roční)

Chceš vědět víc? Pak pošli svůj životopis nebo rovnou volej: 601 691 697

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- alespoň 3 roky praxe v účetnictví
- pokročilá znalost MZDOVÉHO ÚČETNICTVÍ a DPH
- AJ na úrovni B1
- dobrá znalost MS Excel
- přesah do dalších účetních oblastí velkou výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek