Vložit inzerát

Mzdová/ý účetní | i JUNIOR! | BEZ AJ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi pečlivý/á, miluješ čísla, procenta, papíry a vzorce? Jestli už máš praxi jako MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ nebo Tě tento obor teprve láka, v obou případech pro tebe něco máme!

- JSME SPOLEČNOST POSKYTUJÍCÍ OUTSOURCING MEZD - dostaneš přidělené STÁLÉ klienty, kteří budou jen tví a budeš o ně pečovat
- Budeš mít na starost kompletní zpracování mezd a mzdové agendy
- Budeš komunikovat s klienty i institucemi
- Jsme malý kolektiv o 4 lidech, rádi se potkáváme, ale práce z domu u nás také není problém
- A hlavně! Budeš mít možnost si královsky vydělat a aktivně svůj výdělek ovlivnit!

Zní to jako práce pro Tebe? Tak se ozvi! :-)

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání ekonomického směru nebo praxe v oblasti účetnictví
* Praxe v oblasti zpracování mezd velkou výhodou
* Chuť se učit

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek