Vložit inzerát

MANAŽER LOGISTIKY | SLUŽEBNÍ AUTO!

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

BLESKOVĚ hledám MANAŽERA LOGISTIKY! ZN. HOŘÍ! Je logistika Vaší vášní? Mít pod palcem oddělení logistiky výrobního závodu je pro Vás brnkačka? Jste férový šéf, kterému jde o blaho svého týmu? Dokážete vést, namotivovat své podřízené? Pokud máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím, budeme jedině rádi!

Hledáme proaktivního a energického MANAŽERA LOGISTIKY!
* Zastřešení logistického oddělení v rámci výrobního závodu
* Vedení interního a externího skladu, cca 50 podřízených
* Sledování nákladů, kalkulace
* Zastřešení projektů ve svěřené oblasti logistiky
* Vedení lidí, motivace, zpracování reportů

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* AJ na úrovni alespoň B2 (denní využití)
* Zkušenosti na obdobné pozici, prokazatelná zkušenost s vedením lidí

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek