Vložit inzerát

OBCHODNÍ REFERENT S AJ| OLOMOUC

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jsi čerstvým absolventem, který nyní hledá uplatnění? Nebojíš se každodenní komunikace v angličtině? Baví tě oblast obchodu a zákaznického servisu? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- zodpovědnost za svěřené portfolio zákazníků
- zpracování kalkulací, tvorba cenových nabídek
- komunikace se zákazníky v AJ
- příprava podkladů pro obchodního zástupce
- kontrola a řízení stavu skladových zásob zákazníků
- spolupráce s dispečerem dopravy
- sumarizace podkladů pro výrobu
- komunikace napříč firmou

Požadavky

- min. SŠ vzdělání, obchodní či ekonomické zaměření výhodou
- znalost AJ na komunikativní úrovni (každodenní komunikace se zahraničními zákazníky)
- pokročila znalost MS Office (zejména Excel)
- dobré komunikační schopnosti

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek