Vložit inzerát

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | Praha + Středočeský kraj

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme člověka, který má již nějaké zkušenosti na obchodní pozici. Kandidáta, který se nebojí komunikovat v anglickém jazyce, je samostatný a umí si zorganizovat svůj vlastní čas.

V případě, že vše splňujete, tak pro Vás máme skvělou nabídku na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Co bude náplní Vaší práce?

- Budování vztahů se stávajícími klienty a vyhledávání nových
- Vývoj a implementace plánů na zvýšení prodeje a podílu na trhu
- Plánování schůzek s potenciálními klienty
- Vypracování a realizace strategických plánů pro dosažení cílů
- Administrativní činnost

Požadavky

- Praxe na obchodní pozici 2 roky
- Komunikativní znalost AJ
- Znalost českého trhu
- Zkušenosti a znalosti o tom jak funguje B2B
- Silné komunikační a organizační schopnosti
- Samostatnost
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek