Vložit inzerát

Datawarehouse Developer

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro klienta který aktuálně rozšiřuje své týmy hledáme člověka, který se orientuje ve vývoji SQL databázích jako ve svém obývacím pokoji.
Budete hrát hlavní ústřední roli v dlouhodobé datové strategii společnosti a její architektuře a také se budete podílet na migraci do cloudu (Azure).

Co bude náplní Vaší práce?

* Návrh a vývoj SQL procedur a funkcí, monitoring DWH
* Vývoj ETL řešení pro získávaní dat ze zdrojových systémů a plnění data-martů
* Dokumentace mapování dat, datových slovníků a datových procesů
* Provádění monitorování datových procesů a jejich ladění
* Tvorba dokumentace pro reporting a data warehouse
* Spolupráce na projektech oblasti BI

Tým tvoří celkem 20 lidí z toho 6 analytiků, hledáme jak juniora, který bude mít chuť se naučit nové technologie i seniora, který nám přinese své zkušenosti a nápady pro zlepšení a změnu procesů od samého začátku.

Požadavky

Co od Vás na tuto roli potřebujeme?

Znalosti:
* SQL / T-SQL
* Tabulární modely
* Power Bi

VÝHODOU
* Azure Data Factory
* Python
* Azure SQL nebo Azure Synapse
* Powershell

Na všech technologiích pracujeme a vše Vás naučíme, požadujeme hlavně ochotu se učit.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 65000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek