Vložit inzerát

BOZP SUPERVISOR | PRAHA | AŽ 100 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s BOZP ve výrobní společnosti?
Legislativu tykající se této problematiky máte v malíčku?
ISO normy jsou Váš kámoš?

Pak tu máme pozici přímo pro Vás! Do výrobní společnosti hledáme BOZP SUPERVISORA!

Co bude Vaší náplni práce?

- Kontrola norem SOX
- Evidence, aktualizace a hodnocení chemických látek v závodě
- Zodpovědnost za bezpečnost lidí a bezpečnost zařízení
- Dodržováni zásad požární ochrany, ochrany životního prostředí a BOZP vyplývající z obecných zásad bezpečnosti práce a zákoníku práce § 106
- Zodpovědnost za plnění požadavků IATF 16949 a specifických požadavků zákazníků
- Cvičení pokračuje ve zlepšování, dodržuje pravidla metody 5S

Požadavky

- min. 2 roky praxe na obdobné pozici, automotive výhodou
- vzdělání technického HSE nebo ekonomického směru
- znalost ISO norem - ISO 9001, ISO 14000, ISO 18001/45001, ISO IATF 16949
- AJ min B2 (denní použití)
- SAP - výhodou

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek