Vložit inzerát

IT analytik

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme IT Analytika, který posílí náš tým jdoucí za cílem - budování nové moderní banky! Pusťte se s námi do analýz bankovních funkcí a produtků jako jsou platby, platební karty, úvěry, a další!

Jak budete vypadat naše spolupráce?
* Plán dohody je 3 dny v kancelářích v Praze, a 2 dny Home-office (na všem se dá ale domluvit - možnost full remote)
* Budete spolupracovat s produktovým managementem
* Budete se podílet na definici UX pro navržení nejlepšího uživateského rozhraní
* Budete posuzovat a analyzovat problémy z komplexního hlediska, navrhovat pak i alternativy řešení
* Budete indentifikovat integrační body s dalšími systémy
* Budete podporovat tým QA při testování

Požadavky

Jaké máme požadavky?

* Schopnost specifikovat rozsah a výstupy analýzy
* Znalost EA, UML, BPMN, Web services (REST/SOAP), SoapUI, Jmeter, JSON, Jira, SQL developer, Oracle

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 7000 CZK do 9000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek