Vložit inzerát

MARKETING ASSISTANT | PRAHA 1

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte alespoň rok zkušeností v marketingu a zajímáte se o právo? Máte výbornou angličtinu a chcete ji denně využívat v práci?

Pojďte se tedy přiučit něco dalšího do významné mezinárodní advokátní kanceláře!

Co bude především Vaší náplní práce?

* Spolupráce na organizaci klientských akcí
* Příprava marketingových kampaní a nabídek
* Práce se CRM systém, údržba databáze
* Podpora při veřejných zakázkách
* Příprava prezentací především v PowerPointu
* Správa sociálních sítí
* Administrativní podpora
* A mnoho dalšího se nabalí cestou :)

Zní to dobře? Zašlete své CV v anglickém jazyce!

Požadavky

* VŠ vzdělání v marketingu
* Předešlá zkušenost na marketingové/PR pozici
* AJ na velmi pokročilé úrovni - psaný i mluvený projev
* Zkušenosti z administrativy
* Pokročilá znalost MS Office (zejména Excel)
* Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
* Velmi dobré organizační dovednosti a orientace na detail

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek