Vložit inzerát

SUPPLY CHAIN KOORDINÁTOR SENIOR | AŽ 100 000 Kč

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jako Supply chain koordinátor budete mít na starosti:

-Spolupráci s interními zákazníky a externími dodavateli
-Zodpovědnost za řízení požadavků na nakupovaný materiál a přijímání vhodných opatření k zajištění dostupnosti materiálu v případě potřeby
-Dle potřeby spolupráci s plánovači výroby dle poptávky a aktuálního statusu
-Dohlíží nad každodenním businessem v dodavatelském řetězci a také ad hoc žádosti o nabídky, řešení problémů, řešení reklamací atd.

Požadavky

Měli byste mít následující:

-VŠ vzdělání nebo relevantní pracovní zkušenosti, alespoň 5 let
-AJ i ČJ na výborné komunikační dovednosti, slovem i písmem
-Znalosti oblastí Nákupu, Supply chain, Plánování a lean managementu
-Ideálně zkušenosti s projektovým managementem
- ŘP skupiny B, aktivní řidič (možné pracovní cesty)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 60000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek