Vložit inzerát

Inženýr projektové kvality - automotive

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Zajímá vás automotive? Máte zkušenosti z projektové kvality a domluvíte se anglicky? Tak právě pro Vás máme otevřenou pozici :

Inženýr projektové kvality

Náplň práce:
- definování, sledování a řízení plánů zlepšování kvality
- definování prototypů, předsériového a sériového plánu
- aktualizace dokumentů
- kooperace na revizi designu
- komunikace se zákazníku a dodavateli
- analýza rizik - procesních a produktových
- zajištění souladu produktu a procesu se zákaznickými specifikacemi a platnými mezinárodními normami (IATF, VDA, ISO atd.)
- nastavení a kontrola nových i stávajících výrobních procesů z pohledu kvality
- příprava plánu validace (dle interních a zákaznických specifikací)
- příprava dokumentace k prvním vzorkům (PPAP)

Požadavky

- min. středoškolské vzdělání
- plynulá znalost anglického jazyka
- zkušenosti v oblasti řízení kvality
- znalost moderních metod řízení jakosti - kontrolní a validační plány, FMEA, PPAP
- zkušenosti z automotive výhodou
- MS Office - uživatelská znalost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek