Vložit inzerát

IT SPECIALISTA | Public Cloud

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenost se správou Public Cloudu a domluvíte se bez problému anglicky?

Do mezinárodního týmu IT SPECIALISTŮ hledáme posilu. Čekat Vás bude spolupráce s kolegy ze zahraničí.
Vaším hlavním úkolem bude správa uložiště a zálohování pro pobočky firmy po celém světě.

Co dalšího Vás v práci bude čekat?
- Úzká spolupráce s obchodním oddělením a ostatními kolegy z IT
- Neustálé zlepšování a inovace Public Cloud Landing Zones
- Správa a servis technologií v rámci Public Cloud
- Management a implementace požadavků jednotlivých oddělení firmy

Požadavky

* zkušenost s návrhem, implementací a operativy prostředí Public Cloud
* orientace v oblasti ITC či servisu IT infrastruktury
* obecné zkušenosti z IT prostředí (například z pozice IT specialisty nebo IT technika)
* velmi dobrá znalost AJ (práce v mezinárodním prostředí)
* dobré komunikační dovednosti, samostatnost

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek