Vložit inzerát

IT SPECIALISTA PRO ZABEZPEČENÍ | Public Cloud

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenost se službami Public Cloudu? Nezaleknete se komunikace v angličtině? Zajímáte se o kybernetickou bezpečnost?

Do mezinárodního týmu zajišťujícího správu dat a zálohování hledáme posilu. Hledáme IT SPECIALISTU se zaměřením na ZABEZPEČENÍ Public Cloudu.

Jak bude Vaše práce vypadat?
- Budete zajišťovat bezpečné fungování mezinárodního prostředí pro zálohování
- Pomůžete s bezpečným migrováním dat mezi servery
- Budete hodnotit kybernetickou bezpečnost v prostředí Public Cloudu
- Čekat Vás bude také implementace nových bezpečnostních prvků a jejich následná správa

Požadavky

* zkušenosti s prací v prostředí Public Cloud
* zkušenost s kybernetickou bezpečností
* orientace v oblasti ITC či servisu IT infrastruktury
* velmi dobrá znalost AJ - mezinárodní prostředí
* vzdělání v oboru IT nebo relevantní praxe

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek