Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ MANAŽER l IČO l Praha l 60 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením stavebních projektů a domluvíte se anglicky?

Máme pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA právě pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

- Práce pro retailový řetězec
- Organizace a řízení refitů
- Budování nových retailových jednotek
- Kontrola zajištění řádného facility managementu na retailových jednotkách
- Řízení projektů, projektového týmu vč. externích spolupracovníků

Požadavky

- Praktická znalost procesů Projektového managementu a technických aspektů výstavby a developmentu budov
- Praxe na pozici Projektového manažera se zkušeností vedení projektů na českém stavebním trhu
- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví
- ČJ a AJ na komunikativní úrovni
- Flexibilní přístup, schopnost krátkodobě cestovat
- Systematičnost, přesnost a orientace na výsledek
- Dobré analytické a komunikační dovednosti
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 60000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek