Vložit inzerát

SAMOSTATNÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER l TZB l 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením stavebních projektů a domluvíte se anglicky?

Máme pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA právě pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

- Řízení projektů a týmů
- Zpracování Manuálu projektu
- Organizace a vedení kontrolních dnů a meetingů
- Kontrola a vyhodnocování plnění HMG projektu
- Zpracování a projednání návrhů smluv dodavatelem
- Spolupráce při organizaci výběrových řízení
- Spolupráce s technickým dozorem investora na kontrole projektové dokumentace a na kontrole kvality prací
- Organizace předání díla investorovi

Požadavky

- Praktická znalost procesů Projektového managementu a technických aspektů výstavby a developmentu budov
- Praxe na obdobné pozici
- VŠ vzdělání, ideálně stavebního směru
- ČJ a AJ plynule, slovem i písmem
- Flexibilní přístup
- Schopnost krátkodobě cestovat a pracovat jak na lokální, tak na mezinárodní úrovni
- Systematičnost, přesnost a orientace na výsledek, dobré analytické a komunikační dovednosti
- Řidičský průkaz sk. B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek