Vložit inzerát

TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA l KOMERČNÍ STAVBY l 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost jako technický dozor investora a domluvíte se anglicky?

Máme pozici TECHNICKÉHO DOZORU INVESTORA právě pro Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

- Spolupráce s týmem projektového řízení při kontrole a vyhodnocování časových harmonogramů projektu
- Spolupráce s cenovým konzultantem při vyrovnávání plateb dodavateli
- Dohled nad dodržováním technických požadavků stanovených zákonem a předpisy, použitelnými technickými normami a požadavky na veškerá povolení
- Dohled nad dodržováním zásad bezpečnosti práce, protipožární ochrany a ochrany životního prostředí
- Kontrola projektové dokumentace, kvality dodávek a prací
- Kontrola dodržování technologických postupů, průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek
- Organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků
- Účast na projektech technický auditů budov

Požadavky

- Odborná znalost technických aspektů výstavby budov ideálně doloženou autorizací
- Praxe v oblasti pozemních staveb, ideálně komerční výstavba (výstavba/fit-out: administrativní budovy/hotely, rekonstrukce památkových objektů, výstavba/rekonstrukce: průmyslové stavby/logistická centra, nákupní a obchodní centra)
- Flexibilní a proaktivní přístup
- Systematičnost, přesnost
- Dobré analytické a komunikační dovednosti
- Angličtina na komunikativní úrovni

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek