Vložit inzerát

Technický obchodní zástupce/specialista - Plzeň

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte technické vzdělání se zaměřením na elektrotechniku a orientace v v systémech a produktech NN/VN/VVN vám nedělá problém? Mluvíte plynule anglickým jazykem?

Máme pro vás pracovní nabídku na pozici Technický obchodní zástupce / specialista!

Vaše pracovní náplň bude:
* Poskytovat technickou podporu zákazníkům
* Navrhovat technická řešení na základě zákaznických požadavků
* Tvořit technické specifikace pro poptávku dodavatelů
* Mít na starost projekty v rámci kterých budete tvořit nabídky
* Pracovat s technickou dokumentací
* Příležitostně cestovat za zahraničními klienty

Tak se nám ozvěte!

Požadavky

* VŠ technického zaměření (elektrotechnika)
* AJ na úrovni B2 (plynulá komunikace není problém)
* MS Office na uživatelské úrovni
* Orientace v systémech a produktech NN/VN/VVN a v technické dokumentaci

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek