Vložit inzerát

ASISTENT/KA na PLNÝ ÚVAZEK - FARMACIE

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte již nějakou zkušenost z administrativy? Domluvíte se anglicky?
Ano? Pak hledáme právě Vás!

Vaší náplní práce bude:
- příprava podkladů pro externí mzdovou účetní - kontrola a konsolidace docházek v Excelu, příprava podkladů pro stravenkový paušál a další úkoly spojené se mzdovou závěrkou
- obsluha datové schránky
- správa vozového parku - evidence a předávání vozidel, příprava předávacích protokolů, objednávání na servis, apod.
- evidence faktur a objednávek
- příprava dokumentů k podpisu pro Generálního ředitele, kontrola jeho kalendáře, atd.

Lokalita: Praha 1
Nástup: IHNED

Požadavky

- Alespoň krátká zkušenost z administrativy
- Angličtina na úrovni min. B2
- Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excelu)
- Spolehlivost, pečlivost a proaktivní přístup

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek