Vložit inzerát

Back office support | Praha 4

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho klienta zabývajícího se prodejem datových služeb nabízíme pozici Back office support nebo prostě administraivní pomoc s požadavky zákazníků.

Co bude náplní vaší práce?

- Přijímání zákazníkovy objednávky a její zadávání do systému ERP
- Poskytnutí zákazníkovi potvrzení o objednávce
- Informování zákazníka o dostupnosti produktu
- Zodpovídání otázek souvisejících s dodávkami
- Vystavování prodejních faktur, jejich zaúčtování a odesílání
- Zpracování dobropisů pro vrácení zboží ze skladu, vrácení vadného zboží
- Týdenní odesílání prodejních dokladů do systému Navision
- Spolupráce s finančním oddělením a oddělením controllingu
- Administrativní úkoly

Praha 4, Modřany
Nástup: ideálně 1.1.2023
Smlouva na dobu určitou 2 let.

Požadavky

- AJ na úrovni B2
- Znalost dalších jazyků výhodou
- Schopnost dodržovat termíny
- Skvělé dovednosti v oblasti služeb zákazníkům
- Znalosti Excelu
- Empatie, vstřícnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek