Vložit inzerát

HR NOVÁČEK | RECRUITMENT CONSULTANT

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Chceš pracovat v personalistice? Umíš anglicky a nemáš třeba ještě praxi, ale máš odvahu a chuť se vše naučit? :-)

Dáváme příležitost všem, kdo se nebojí pohovorovat, komunikovat a hlavně být úspěšný!!

Náplní práce je:
- pečovat o kandidáty - inzerovat pozice, procházet životopisy, vést pohovory s kandidáty, vybírat ty nejlepší a prezentovat je klientům
- pečovat o klienty - konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb, navrhovat řešení na míru jejich potřebám
- pracovat s naší interní databází - pečlivě zaznamenávat důležité informace z projektů, pro jejich snadnější řízení

Požadavky

- nadšení a zájem o oblast HR
- komunikativní angličtina
- velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
- ochota se učit!!
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič PODMÍNKOU

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek