Vložit inzerát

Channel Sales Engineer: Central, Eastern & Southern Europe

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste ambiciózní prodejce a máte zkušenosti v oblasti investičního vybavení na trzích Evropy nebo v rámci elektrifikačních projektů v automobilovém průmyslu?

Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce, dokážete si určit priority a je pro Vás důležitá orientace na výsledky?

Myslím, že mám pro Vás skvělou nabídku na pozici CHANNEL SALES ENGINEER

Pojďme se podívat, co bude náplní Vaší práce:

- Prodej zákazníkům prostřednictvím řízení projektů v určených oblastech trhu
- Analýzy obchodních řešení, předvádění a prezentace produktů, sjednávání smluv
- Identifikace potenciálních zákazníků prostřednictvím marketingových akcí, přímých dotazů či webových kontaktů
- Zodpovědnost za vytváření a realizaci plánů pro stávající trhy a zákazníky
- Úzká spolupráce s partnery
- Koordinace a realizace seminářů a propagačních aktivit
- Vypracovávání cenové nabídky, průvodních dopisů a technických dopisů
- Spolupráce s prodejním a finančním oddělením
- Zavádění prodejních strategií založených na znalostech konkurence a místního trhu

Požadavky

- AJ na úrovni C1
- Slovanský jazyk nebo maďarština výhodou
- Výborné obchodní znalosti a prodejní dovednosti
-Zkušenosti s dodávkami pokročilých průmyslových měřicích systémů nebo komplexních investičních zařízení
- Zkušenosti s dodávkami pro dodavatelský řetězec v automobilovém průmyslu
- Zkušenost s procesy veřejných zakázek výhodou
- Zkušenosti s prací napříč kulturami, schopnost pracovat se zákazníky z různých zemí
- Schopnost určovat priority
- Výborné analytické schopnosti
- Výborné komunikační dovednosti
- Prezentační dovednosti
- Orientace na výsledky

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 80000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek