Vložit inzerát

Inženýr kvality| TOP mzda!

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost z oddělení kvality? Hledáte novou výzvu?

Jako INŽENÝR KVALITY budete spolupracovat na celkových procesech kvality a podílet se na hledání možností zlepšení těchto procesů, či tvořit nápravná opatření. Budete v komunikaci s centrálou a řešit dílčí úkoly v oblasti kvality.

Další důležitá role inženýra kvality je jednání se zákazníky. V neposlední řadě budete připravovat zákaznické audity.

U této pozice se můžete těšit na různorodost a komplexní zodpovědnosti v oblasti kvality.

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (technické je výhodou, nikoliv podmínkou)
- zkušenosti z výroby na pozici kvality inženýra, inženýra projektové kvality, či obdobné pracovní pozici
- znalost nástrojů řízení kvality
- znalost ISO norem, certifikace IATF
- velmi dobrá znalost anglického jazyka

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 55000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek