Vložit inzerát

Administrativní podpora ve výrobní společnosti

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pracujete systematicky a organizovaně?
Chcete si najít kancelářskou práci, kde nebudete celý den jen sedět u počítače, ale budete mít prostor také občasně jít do výroby a být v kontaktu s dalšími odděleními?
Baví Vás administrativa a zároveň máte základní technické povědomí?

Rozšiřujeme tým o člena/-ku do administrativní podpory oddělení údržby.

Budete administrativní podporou pro úsek údržby. Budete objednávat díly, řešit revize, zadávat data do SAPu, jednat s team leaderem údržby a dodavateli (také ze zahraničí, převážně z Německa).

Zaujali jsme Vás? Jedná se o práci ve stabilní společnosti s perspektivou do budoucna, tak to pojďte zkusit!

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Praxe z výrobní společnosti velkou výhodou
- Znalost německého jazyka nebo anglického jazyk na mírně pokročilé úrovni, preference na německý jazyk
- MS Office
- Praxe v oblasti administrativy
- Samostatnost, systematičnost, organizační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 33000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek