Vložit inzerát

FINANCIAL CONTROLLER | Možnost home office

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Miluješ čísla a zvládneš z nich vyčíst ledacos, ale hlavně finanční zdraví podniku? Dokážeš analyzovat, hlídat výdaje a rozpočet?
Hledáme zkušeného finančního kontrolora do prosperující společnosti na Jihovýchodě Moravy! Máš komplexní zkušenosti ve finančním controllingu a angličtina ti nedělá problém? Nebojíš se převzít odpovědnost? Nabízíme možnost práce z domu až 3 dny v týdnu a nadstandardní mzdové ohodnocení!
Pozice je přímo podřízená finančnímu řediteli.

- Samostatný fin. reporting, budgeting, forecasting a tvorba obchodních analýz
- Interní audit a zajištění průběhu externího auditu
- Příprava měsíčních reportů pro zahraniční vedení
- Příprava ročních budgetů a hodnocení rizik
- Návrhy ke zlepšení fin. výkonnosti podniku

Požadavky

- Vzdělání ekonomického zaměření
- Praxe ve finančním controllingu z mezinárodní společnosti
- Zkušenost s business controllingem nebo FP&A
- Dobré znalosti z oblasti konsolidace a reportingu
- Plynulá Angličtina je must have! (komunikace s nadřízeným v AJ)
- Zkušenost s auditem velkou výhodou
- Zkušenost se systémem HFM výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek