Vložit inzerát

VEDOUCÍ NÁKUPU| ATRAKTIVNÍ MZDA

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání technického či ekonomického zaměření a zkušenosti z oblasti nákupu? Zvládáš koordinovat tým a domluvíš se anglicky? Láká tě práce pro mezinárodní výrobní firmu? Tak se mi ozvi!

Náplň práce:
- zodpovědnost za strategický i operativní nákup
- vedení a rozvoj menšího týmu pracovníků
- vyjednávání a budování vztahů s klíčovými dodavateli
- zodpovědnost za plnění nastavených KPI´s
- dohled nad dodržováním předpisů a směrnic
- analýza a optimalizace strategií nákupu
- vypracování ročního rozpočtu
- řešení reklamací
- vyjednávání o cenách
- reporting

Požadavky

- min. SŠ vzdělání ekonomického či technického zaměření
- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s vedením lidí
- dobré komunikační dovednosti
- silné vyjednávací schopnosti
- AJ na úrovni B2 (komunikace na denní bázi)
- zkušenosti z oblasti legislativy, uzavírání smluv
- ŘP. sk. B

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek