Vložit inzerát

Design Engineer 40 - 50 000 Kč (vhodné pro absolventy)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pracujete v konstrukčních programech a lákalo by Vás se věnovat se realizaci projektů na snižování nákladů u vyvíjených produktů?

V naší společnosti máme přímo úseku vývoje, který se věnuje vývoji a testování nových produktu a zde hledáme kolegu/- kolegyni na pozici: Design Engineer.

Budete se věnovat:
* kooperaci s ostatními odděleními při zlepšování již vyráběných modelů
* přípravě produktu pro testování
* komunikaci s mateřskou společností v zahraničí
* vytváření výkresové dokumentace
* komunikaci s lokálními i zahraničními dodavateli

Uvítáme zkušené kankonstrdidáty v oboru, ale nebráníme se ani absolventům technických oborů - zajistíme zaškolení na pozici.

Požadavky

* SS/VŠ technického zaměření (Fakulta strojní/elektrotechnická)
* schopnost práce ve grafickém programu (např. Solid Edge)
* mírně pokročilá úroveň AJ
* orientace ve výkresové dokumentaci
* technické a praktické myšlení
* pokročilá znalost programů PowerPoint, Excel

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek