Vložit inzerát

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE | ČR

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s obchodem technického produktu? Mluvíte aktivně anglicky či německy? Chcete komunikovat se zahraninčími klienty? Čtěte dál!

Společnost zabývající se poskytováním řešení v oblastech centrálního vytápění/chlazení, potrubní kompenzace, měření energií a automatizace budov hledá posilu do týmu na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE!

Co Vás na této pozici čeká:
* Budete odpovědní za stávající i nové zákazníky
* Budete poskytovat poradenství při řešení problematiky s klienty v oblasti centrálního zásobování teplem/chladem, nebo elektrárenství a teplárenství
* Budete připravovat kalkulace projektů a řešení dle zákaznických potřeb
* Budete sledovat projekty až do dokončení realizace
* Budete podporovat prodej koncovým uživatelům: systémové integrátory, velkoobchody, projektanty
* Budete organizovat či realizovat firemních školení, prezentace, přednášky

Požadavky

* Vzdělání SŠ, případně VŠ (technické odvětví – ideálně TZB)
* Anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
* Alespoň 1 rok zkušenosti na obchodně-technické pozici a v realizaci projektů
* Ochota cestovat v rámci svěřených regionů
* Komunikační a obchodní dovednosti
* Řidičský průkaz sk.B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 35000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek