Vložit inzerát

MISTR | 1 SMĚNA | AŽ 55 000 Kč!

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením lidí a hledáš práci na 1 směnu?

Ozvi se nám! Hedáme MISTRA strojírenské výroby.

Na této pozici tě bude čekat:
- vedení cca 10-12 podřízených - organizace jejich práce, plánování docházek, kontrola kvality odvedené práce
- dohled nad plněním termínů pro výrobu jednotlivých zakázek
- zodpovědnost za kvalitu provedení výrobků
- podílení se na snižování a optimalizaci nákladů
- dohled nad BOZP a pořádkem na pracovišti

Láká tě tato pozice? Pošli nám svůj životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz a my se s tebou rádi pobavíme o dalších detailech.

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou nebo vyučením v technickém oboru
- praxe na pozici mistra, vedoucího směny nebo předáka ve strojírenské firmě
- zkušenosti s vedením týmu
- velmi dobré organizační schopnosti
- uživatelská znalost MS Office

- velkou VÝHODOU bude znalost SAP nebo angličtina či němčina na mírně pokročilé úrovni

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek