Vložit inzerát

REKVALIFIKACE OBRÁBĚČKA - OBRÁBĚČ KOVŮ 35000 Kč

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

STOJÍ ZA ÚVAHU!
Hledáme zájemce o rekvalifikaci na pozici
OPERÁTOR OBRÁBĚNÍ VE STROJÍRENSTVÍ

Zaučíme na tuto pozici i když nemáte praxi. Vhodné pro ženy i muže.

VÍTÁME I NEZKUŠENÉ LIDI SE ZÁJMEM O ZAUČENÍ A DLOUHODOBOU PRÁCI

O co jde?

Během 3 měsíců z Vás vyrobíme takové borce, co zvládnou obsluhovat jednoúčelové obráběcí stroje.
Práce je to pěkná, čistá a není fyzicky ani mentálně náročná. Ale je to o pečlivosti a zodpovědnosti.

Podmínkou je 3 měsíční zaučení/ rekvalifikace/ na tuto pozici, která proběhne v rámci běžné pracovní doby a v rámci normální mzdy. Něco jako praxe na učňáku ale za peníze.

Nejdřív se se to učíte, pak si to vyzkoušíte, pak to děláte s pomocníkem, a až to umíte, tak to děláte samostatně.

Je to podobné, jako se učíte obsluhovat složitější myčku nebo pračku apod..žádná věda.

První měsíc máte jen ranní směny, 2. měsíc už se najíždí na 3-směnný provoz.

Náplň práce po rekvalifikaci:
- operátor obráběcího stroje - tento člověk je schopný obsluhovat automatizovaný stroj na kovoobrábění.

Pokud Vám to jde dobře, časem můžete obsluhovat až dva stroje, je pak za to více peněz.

Nástup na HPP do kmene.

Požadavky

- ochota projít rekvalifikační zaškolení které se podobá školní praxi
- po zaškolení pracujete na 3 směny (ranní/odpolední/noční, víkendy volné)
- ochota dojíždět do Lutína - spoje Busem nejsou z Olomouce problém

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek