Vložit inzerát

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ, 160 Kč/h

Hlavní město Praha Zkrácený úvazek

Náplň práce

Jste studentem/kou VŠ, který hledá příležitost, kde nastartovat svoji kariéru?
Baví Vás komunikace s lidmi a zvládáte MS Office na dobré úrovni (především MS Excel)?

Pokud k tomu navíc máte i plynulou angličtinu, pak jste ten, koho právě hledáme na pozici KOORDINÁTOR PROJEKTŮ a těšíme se na Vaše CV!

Náplň práce:
- administrativní podpora aktuálně probíhajících projektů v oblasti IT
- administrativní podpora Project Managera
- organizace meetingů
- tvorba prezentací
- komunikace se členy v týmu
- reportování na týdenní bázi

Start: ihned

Mzda: 160 Kč/hod

Dlouhodobá spolupráce, pracovní doba 20-35 hodin/týdně.

Lokalita: Praha 4 (hned u metra))

Požadavky

- ideálně student/ka VŠ ekonomického, nebo IT zaměření
- plynulá znalost AJ (každodenní komunikace s cizinci - ústní, telefonická, písemná)
- Dobrá znalost MS Excel (práce s velkým množstvím dat, pokročilé fce, SVyhledat, if, schopnost práce s kontingenčními tabulkami apod.)
- analytické myšlení
- pečlivost, orientace na detail, schopnost pracovat zodpovědně s čísly
- aktivní osobnost ochotná učit se
- schopnost komunikace s vysoce postavenými zaměstnanci společnosti
- flexibilita

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 160 CZK do 160 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek