Vložit inzerát

MISTR VÝROBY

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pojďte zúročit zkušenosti s vedením zaměstnanců do automotive průmyslu! K náplni práce mistra výroby patří:

* vedení, motivace a hodnocení podřízených
* kontrola a odpovědnost za dodržování technologických postupů
* proškolování zaměstnanců (např. BOZP, PO aj.)
* implementace novinek do výroby
* spolupráce s kolegy (technologové, vývoj. inženýři aj.)
* dalšími odděleními (vývoj, technologie, plánování ad.)
* reporting vedení

Požadavky

Byli bychom rádi, kdybyste disponoval(a):

* technickým vzděláním či odpovídající praxí
* ochotou pracovat ve směnném režimu
* předchozí praxí ve vedení týmu zaměstnanců
* předchozí zkušeností z výrobní společnosti (automotive velkou výhodou)
* zkušenostmi s řešením složitých situací
* přehledem v balíku MS Office
* schopností řídit automobil

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek