Vložit inzerát

MANAŽER KVALITY | PARDUBICE | 56 000 KČ

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

HLEDÁ SE MANAŽER KVALITY!

Máte zkušenosti s audity? Zodpovídal jste za implementaci a údržbu Integrovaného systému řízení (IMS)?

Pokud ANO, tak neváhejte ani chvíli a zašlete mi Váš životopis!

Co Vás čeká na této pozici?
- Řízení interních auditů systémů a procesů
- Zodpovědnost za interní výsledky auditů a provedení nápravných kroků
- Zodpovědnost za procesy k zabezpečení kvality pro zákazníky, řízení analýz reklamací a zpětná vazba na reklamace zákazníků
- Odpovědnost za systémovou dokumentaci ve společnosti
- Přípravá dokumentů o kvalitě pro výrobu a zodpovědnost za jejich aktualizaci

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření)
- Zkušenosti s vedením auditů
- AJ na úrovni (B1-B2)
- Znalosti metod FMEA, WMEA
- Znalost ISO norem
- Znalost nástrojů kvalit APQP, PPAP
- Analytické myšlení a systematický přístup k řešení problémů

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 48000 CZK do 56000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek