Vložit inzerát

INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY - LIBEREC

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s dodavatelskou kvalitou v automotive prostředí? Rozvoj dodavatelů, řízení a hodnocení dodavatelského řetězce Tě baví? Domluvit se anglicky nebo německy je pro Tebe samozřejmostí? Potom neváhej a pojď s námi vstříc novým a lepším zítřkům! Pošli své CV na pozici:

Co Tě čeká?

- rozvoj dodavatelů
- výběr dodavatelů a jejich kvalifikace
- vývoj a implementace procesů pro zajištění rozvoje a hodnocení dodavatelů
- odborná účast na výběru dodavatelů v sourcing boardu
- hodnocení kvality dodavatelů a dokumentace výsledků
- analýzy, audity, akceptace procesů a opatření pro rozvoj dodavatelů
- eskalace u dodavatele a hodnocení dodavatelů
- provozní podpora závodů ve zvláštních případech globálně
- realizace školení na dodavatelská témata ve skupině

Požadavky

- AJ nebo NJ pro denní komunikaci se zahraničním nadřízeným
- zkušenosti s dodavatelskou kvalitou v automotive prostředí

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 50000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek