Vložit inzerát

PROCESNÍ INŽENÝR |VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti vstřikování plastů? Láka Vás působení v úspěšné výrobní společnosti? Pak neváhejte a přihlaste se na námi inzerovanou pozici PROCESNÍ INŽENÝR.

Náplň práce:
* návrh a optimalizace výrobních postupů
* podpora výroby a výrobních procesů, redukce kazovosti
* kalkulace kapacit výrobních linek
* řízení a aktualizace výrobní dokumentace (PFMEA)
* pomoc s výběrem dodavatelů technologických forem a zařízení
* příprava výrobních technologií

Požadavky

* vzdělání technického směru
* praxe min. 1 rok na obdobné pozici
* znalosti v oblasti technologie zpracování plastů
* znalost AJ na komunikativní úrovni
* znalost práce s technickou dokumentací
* znalos FMEA, PPAP, LEAN, KAIZEN

Místo pracoviště

Bílovec

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek