Vložit inzerát

RECEPČNÍ S AJ, 35 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost z mezinárodního prostředí a angličtina Vám není cizí? Máte praxi na administrativní pozici? Zvládáte spoustu věcí najednou?

Hledáme RECEPČNÍ pro mezinárodní školu na Praze 6, která zvládne vše zmíněné!

Vaše povinnosti budou:
- Komunikovat s žáky školy i jejich rodiči (převážně anglicky mluvící cizinci)
- Vítání hostů
- Řešení požadavků žáků, rodičů i učitelů školy
- Administrativa - vyřizování objednávek, účtenek, tvorba reportů
- Zajištění chodu kanceláře školy

Pracovní doba: 8:00 až 17:00
Lokalita: Praha 6 - Hradčanská
Nástup: ihned, smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Požadavky

- Středoškolské vzdělání
- Vynikající znalost anglického a českého jazyka pro denní využití (úroveň C1 v psané i mluvené formě)
- Zkušenost z mezinárodního prostředí nebo ze zahraničí
- Praxe na pozici recepční či podobné administrativní pozici (minimálně 1 rok)
- Schopnost pracovat s MS Office (tvorba reportů, zpracovávání dopisů a další)
- Příjemná a dynamická osobnost
- Přátelská osobnost se skvělým přístupem k dětem

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 32000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek