Vložit inzerát

Specialista logistiky pro zákazníky

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost v zákaznickém servisu a v řešení logistiky?

Hledáte dynamickou pracovní pozici a vyhovuje Vám mít možnost neustále se učit nové věci a posouvat se dál? Chcete pracovat pro špičkovou společnost mezinárodního charakteru?

Na této pozici můžete očekávat:

* Koordinaci dodávek k zákazníkovi pro zajištění včasného dodání zboží
* Jednání se zákazníkem, zejména k vyjasnění požadavků ze strany zákazníka
* Komunikaci s výrobním oddělením a ostatními odděleními za účelem koordinace plánu výroby
* Včasné řešení vzniklých problémů
* Komunikaci s dopravcem pro zajištění dostupnosti kamionů
* Dlouhodobé hodnocení a plánování vytížení nákladních vozidel a výrobních kapacit

Požadavky

- Praxe na obdobné pozici v oblasti logistiky či zákaznického servisu
- Zkušenost z výrobní společnosti
- Zkušenosti v automotive velkou výhodou
- Pokročilá znalost MS office Excel
- Znalost anglického jazyka nebo německého jazyka na komunikativní úrovni

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek