Vložit inzerát

HLAVNÍ ÚČETNÍ | 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený/á účetní a hledáte novou práci? Pro naše klienta v oblasti turismu hledáme kandidáta/ku na pozici hlavní účetní na Praze 8.

- Komplexní vedení účetnictví spojeného s provozem finanční společnosti
- Příprava měsíčních a ročních závěrek
- Účast na definici a nastavení firemních procesů v rámci zefektivnění vedení účetní agendy
- Podpora všech interních a externích auditů, orgány státní správy a s dalšími institucemi
- Příprava dokumentů potřebných pro vytváření rozpočtu
- Poskytujte adhoc zprávy a finanční analýzy podle potřeby
- Vedení evidenci majetku
- Spolupráce na tvorbě výroční zprávy

Smlouva s nástupem ihned na dobu neurčitou
Lokalita: Praha 8
Mzda: 80 000 Kč

Požadavky

- Zkušenost z účetnictví na obdobné pozici alespoň 3 roky
- Zkušenost z mezinárodního prostředí
- Znalost účetních systémů
- Zaměření na detail, organizační osobnost, která si dokáže priorizovat úkoly
- Samostatnost a pečlivost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 75000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek