Vložit inzerát

EXECUTIVE ASSISTANT | 45 000Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Pro našeho významného mezinárodního klienta v oblasti turismu hledáme kandidáta na pozici Executive assistant.

Co bude náplní Vaší práce?

* Organizační a administrativní podpora generálního ředitele
* Plánování, schůzek, videokonferencí a klientských akcí
* Příprava podkladů pro fakturaci, vyřizování korespondence, kompletace a tisk smluv
* Vedení kalendáře, organizace schůzek a pracovních cest
* Předávání úkolů ostatním zaměstnancům v době nepřítomnosti generálního ředitele
* Objednávání kancelářský potřeb
* Ad hoc úkoly

Smlouva na 1 rok s možností prodloužení
Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 8

Požadavky

* Plynulá znalost angličtiny pro komunikaci se zahraničním vedením
* Výbornou znalost práce na PC, zejména Word, Excel, Powerpoint a Outlook
* Schopnost delegovat
* Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
* Schopnost zorganizovat si svěřené úkoly a určit priority
* Profesionální, proaktivní a iniciativní přístup

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 45000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek