Vložit inzerát

PLÁNOVAČ VÝROBY | SUPER BENEFITY

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Pro výrobní firmu v Českých Budějovicích hledáme PLÁNOVAČE VÝROBY.

Na této pozici Vás bude čekat zpracování výrobních zakátek a plánování výroby na základě dostupných kapacit.

Jak bude vypadat Váš pracovní den?
- Budete zodpovědní za plánování zakázek a přípravu výrobního plánu.
- Nemine Vás určování pořadí zakázek a jejich prioritizace.
- Spolupracovat budete úzce s oddělením zákaznického servisu.

Firma nabízí flexibilní pracovní dobu a spoustu benefitů, které bohatě přispívají k vyváženému balancu osobního i pracovního života.

Požadavky

- Anglický jazyk alespoň na úrovni B1
- Zkušenosti s plánováním výroby, případně praxe v oblasti logistiky
- Uživatelská znalost MS Office, zejména Excel
- Znalost SAP (modul PP) bude velkou VÝHODOU

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek