Vložit inzerát

OFFICE ASSISTANT | PRAHA 5

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte nové pracovní uplatnění a chcete využít své zkušenosti v administrativě a znalost AJ? Umíte skvěle s počítačem a jste komunikativní? Čtěte dál!

Nabízíme Vám velmi zajímavou možnost pracovat na pozici OFFICE ASSISTANT pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost!

Jako Office Assistant budete:
* Zajišťovat běžnou kancelářskou administrativu (telefony, pošta, evidence dokumentů)
* Spravovat objednávky v interním systému
* Vypomáhat s přípravou dokumentů pro veřejné tendry
* Odpovídat na dotazy klientů (dodání zboží, sledování objednávek, etc.)
* Zadávat data do SAPu
* Zajišťovat občerstvení, doplňování kancelářských potřeb

Lokalita: Praha 5
Nástup: ihned

Požadavky

* Ukončené bakalářské vzdělání
* Předešlá zkušenost na asistentské/administrativní pozici
* Velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka (ústní a psaná forma)
* Silné organizační schopnosti
* MS Office na pokročilé úrovni
* Velmi dobré komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 35000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek