Vložit inzerát

E-COMMERCE STRATEGY | PRODUCT OWNER

Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Orientujete se v digitálním a e-commerce prostředí? Máte plynulou angličtinu?
Víte jak navýšit návštěvnost stránek a jak na SEO?

Pak jste narazili správně na pozici:
DIGITAL ACQUISITION SPECIALIST!

Co bude náplní Vaši práce?
* Podílení se na spuštění úplně nového produktu na českém trhu
* Tvorba lokální e-commerce strategie zaměřené na akvizici nových zákazníků v online prostředí
* Vývoj a realizace cílených kampaní napříč různými digitálními kanály
* Poskytování poradenství v oblasti e-commerce, strategií návštěvnosti, online propagace a správy SEO
* Sledování dat a trendů, jejich analýza a vyhodnocování
* Spolupráce s digitální agenturou

Požadavky

* AJ na pokročilé úrovni (písemná i mluvená)
* Perfektní znalost českého, případně slovenského jazyka
* Zkušenost na obdobné pozici v oblasti e-commerce alespoň 2 roky
* Zkušenost s Google Analytics a podobnými analytickými nástroji
* Znalost Adobe Campaign Manager výhodou
* Orientace v českém digitálním a e-commerce obchodním prostředí
* Vynalézavost a schopnost řešit problémy

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží