Vložit inzerát

MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ l PARDUBICE

Pardubice (Pardubický kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledá se MZDOVÁ / MZDOVÝ ÚČETNÍ!

Máte zkušenosti se zpracováním mezd a mzdových podkladů, umíte pracovat s MS Office? Paráda, na nic nečekejte a zašlete mi Váš životopis a já se s Vámi ihned spojím!

Co Vás na pozici čeká?

- Vše, co se týče přípravy mzdových podkladů a zpracování mezd
- Agenda týkající se daně z příjmů fyzických osob
- Komunikace s ČSSZ, zdravotními pojišťovnami nebo finančním úřadem
- Příprava podkladů pro reporty managementu
- Spolupráce s HR oddělením ohledně dokumentace ke vzniku a ukončen pracovního poměru
- Zpracování potvrzení o příjmech, agendy exekucí a insolvencí zaměstnanců
- Udržování personálních předpisů vztahujících se ke spravované oblasti v souladu s platnými zákony a potřebami společnosti

Požadavky

- SŠ vzdělání
- 2 roky praxe v oboru
- Znalost Zákoníku práce , mzdových i účetních předpisů
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost AJ výhodou
- MS Office

Místo pracoviště

Pardubice

Informace o pozici

  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 36000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek